Naujas žaidimas „Detektyvų paieškos”

Bendroji dalis:

Labdaros ir paramos fondo „Dr. Juozo P. Kazicko fondas” vykdoma programa „Jaunimas gali” 2021 m. balandžio 16 d. – balandžio 30 d. vykdo iniciatyvą pavadinimu Detektyvų paieškos” 

 

Žaidimo tikslas

Didinti jaunimo fizinį aktyvumą karantino metu, pasitelkiant išmaniąsias technologijas bei skatinant asmeninį tobulėjimą.

 

Uždaviniai:

 1. Skatinti aktyviai ir prasmingai leisti laisvą laiką;
 2. Skatinti jaunimo kūrybiškumą, smalsumą ir norą naudotis šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis edukaciniais tikslais;
 3. Supažindinti jaunimą su būdais, kaip stiprinti savo fizinę ir emocinę sveikatą;
 4. Palaikyti artimesnį ryšį su programos auklėtiniais;

Žaidimo laikotarpis

 1. Žaidimo pradžia 2021 m. balandžio 16 d. 12:00;
 2. Žaidimo pabaiga 2021 m. balandžio 30 d. 12:00;

Dalyvavimo sąlygos:

 1. Rezultatų fiksavimui reikalingas išmanusis telefonas, kuris turėtų funkciją skenuoti QR kodus (fotokamera nuotraukos režime) arba parsisiusti bet kokią kitą programą, kuri būtų skirta QR kodų skenavimui;
 2. Lobį nuskenuoti ir palikti toje pačioje vietoje; 
 3. Lobius rinkti paeiliui nuo 1 iki 10, iššifruotą skaičių kiekviename lobyje užsirašyti, nes jo prireiks paskutiniame 10 – jame lobyje.   

Projekto dalyviai: 

 1. Iššūkyje gali dalyvauti visi;
 2. Organizatoriams pastebėjus dalyvių piktybinį elgesį plėšant ar kitaip niokojant lobius bus kreipiamasi į atsakingas instancijas;

Lobiai paslėpti šiose vietovėse:  Ariogala, Miroslavas, Išlaužas, Joniškėlis, Pandėlys, Šaukėnai, Kybartai, Raguvėlė, Vandžiogala, Alsėdžiai, Pumpėnai.

 

Apie Detektyvų paieškas” ir lobius:

Lobių savininkas: jaunas, energingas ir aktyvus žmogus. Palikęs namus išvyko ieškoti, kas jam padėtų geriau pažinti jį supantį pasaulį. Todėl nusprendė paslėpti lobius ir tikisi, jog tas, kas juos ras, padės jam išspręsti kylančius klausimus ir dilemas. 

Lobius slėpęs jaunas žmogus išmanus. Paslėpė lobius jis po QR kodais. Žino, jog ir kiti dabar išmanūs. Dabar juk tik įsijungi telefono kamerą, arba programėlę, skirtą kodų skenavimui ir vuolia – lobį iššifravai! Na, bet ne viskas taip paprasta. Lobis nebūtų lobis- norint jį rasti teks įminti skirtingas mįsles. 

Taipogi, lobius slėpęs žmogus, labai smalsus ir jam įdomu, ar tu toks pats ryžtingas kaip ir jis, ir ar tau pavyks visas užuominas įminti. Todėl kiekvieną lobį atsidaręs rasi keletą eilučių, kur turėsi įrodyti, kad būtent Tu čia buvai ir visus lobius atradai!

Tik tas, kuris visas užuominas, mįsles įmins ir užduotis atliks, bus apdovanotas! 

 

Apdovanojimas:

Apdovanojimo atsiėmimas taip pat pareikalaus tavo sumanumo. Kiekviename lobyje rasi po skaičių, kurį turėsi užsirašyti. Radęs paskutinį lobį rasi ir formulę, kaip tuos skaičius panaudojęs galėsi atsiimti savo prizą!